Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 824 100 €

Eurot teenitud tasuna

7 498

registreerunud klienti

328 108

aktiivset tööampsajat

2 871 900

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Dive Eesti - Vene keelt kõnelev testklient (tükitöö)

Dive Eesti viib läbi veebruaris uuringut, mille raames kogume häälsalvestusi vene keelt kõnelevate inimeste seas. Vene keel võib olla emakeel kui ka teine keel, mis on kõnekeelena igapäevaselt kasutusel. Projektis võivad osaleda ainult Eesti Vabariigi kodanikud.

Selle uuringu eesmärk on koguda heli, et toetada tehnoloogiliste toodete ja teenuste (nt digitaalsed assistendid ja kõne taasesitusteenused) arendamist, aga ka üldiste teadus- ja arendustegevuste jaoks. Selles uuringus kogutud häälsalvestisi kasutatakse selliste toodete ja teenuste arendamiseks ning täiustamiseks, mis võivad hõlmata tehnoloogiaid ja algoritme, mis töötavad heliandmetel kõne taasesitamiseks, kõnetuvastuseks, helitöötluseks, suhtluseks ja ümbritsevaks multimeediumiks.

Projektis osalemise tingimus on iPhone X või uuema mudeli omamine ning vanuseliselt sobima etteantud piiridesse:

•19-24

• 25-54

• 55-64

Ühe perekonna/sõpruskonna liikmed võivad sama telefoni kasutada projektis osalemiseks, kuid nad peavad sobima samuti etteantud vanusepiiridesse. Osalus on rahaliselt tasustatud.

Dive meeskonnaga suhtlemine on eesti keeles ning treeningmaterjalid on inglise keeles, mistõttu peavad projektis osalejad oskama ka mingil tasemel eesti ja inglise keelt.

Kõikide projektis osalejatega sõlmitakse andmekaitse ja konfidentsiaalsusleping.