Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€9,042,300

of salary earned

6,385

employers signed up

244,075

active job seekers

1,704,900

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Klienditeenindaja Rotermanni kvartali women´secret kaupluses!

About the employer

Hea tööampsaja!

Ootame Sind tööampsule women´secret kauplusesse Tallinnas Rotermanni kvartalis. Tööampsu ajal oled abiks meie klienditeenindajale. Hoolitsed, et müügisaalis oleksid tooted korrektselt välja pandud, tood laost uusi tooteid müügisaali. Suhted ja abistad meie toredaid kliente. Kui Sul on eelnevad oskuses töötamaks kassasüsteemiga Buum, siis saad tegutseda ka kassas.

Asukoht - women´secret kauplus Rotermanni kvartalis Tallinnas, Rotermanni tn 18.

Tööampsu ajad:

27.11.2021 kell 10.30-18.00

28.11.2021 kell 11.00-17.00

Palun riietu neutraalselt pigem tumedamatesse riietesse, tööpäevad mööduvad mugavalt ka teksastes ja t-särgis. Jalga mugavad jalanõud.

Sa saad tuttavaks meie suurepäraste inimestega, kes naudivad oma tööd ja kellega koos möödub tööpäev lennates ja lõbusalt. Sa saad näha women´secret brändi uut sügis-talvist kaubavalikut, Sind ootab ees põnev tööpäev ja palju uut ning huvitavat. Tööpäeva hommikul ka väike magus üllatus :)