Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€9,041,700

of salary earned

6,385

employers signed up

244,070

active job seekers

1,704,800

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tallinna Kaubamaja toidumaailma teenindaja!

About the employer

Tallinna Kaubamaja toidumaailm vajab abi letiteeninduses ja kassades!

Kuna ees on ootamas töine ja kiire pühadeaeg, siis otsime endale appi tublisid abilisi, kes oleks valmis töötama nii juustu-, kala-, liha- ja valmistoidulettides kui ka kassades.

Ära muretse letiteenindaja ei pea olema üksi ja enne tööle asumist juhendatakse Sind ning näidatakse ette täpsed töövõtted. Põhilised ülesanded on klientide teenindamine valmistoiduletis, toodete pakkumine ning toodete pakkimine kliendile vastavalt sellele, mis letis teenindaja töötab. Kassapidaja ülesandeks on klientide teenindamine kassas.

Tööaeg: E-P 11:00-22:15

Pausid: 30 minutit lõunapaus ei käi tööaja arvestuse sisse. Lõunapausi saad veeta meie puhkeruumis, kus on kaasa võetud toidu soojendamise võimalus. Olemas on veekeetja tee tegemiseks, võimalus on osta kannukohvi ja masinakohvi. Lisaks lepitakse kokku tööaja sisesed 15-minutilised puhkepausid.

Töökoht: Tallinna Kaubamaja Toidumaailm

Riietus: Tumedad püksid ning võimalusel tume särk, tumedad jalatsid, mis on mugavad.

NB! Palume kandideerida täisealistel kandidaatidel. Kõikidel Kaubamaja müügisaalides viibijatel on kohustuslik maski kandmine.