Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€12,699,000

of salary earned

6,903

employers signed up

278,185

active job seekers

2,260,900

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Rahvusvahelise firma kontorihaldjas!

About the employer

Otsime enda tiimi tubli kontorihaldjat, kes hoolitseb selle eest, et meie klientidel on suurepärane vastuvõtt ja kõigil meie kontoris viibijatel on hea ja mugav olla!

Igapäevaselt võtad vastu meie kliente ja juhendad neid vastuvõtus. Jälgid, et kontor oleks korras, pakud klientidele kohvi ja hoolitsed, et mustad nõud saaksid kokku korjatud ja masinasse ning kohvimasin puhastatud. Vajadusel tellid kontorisse puuvilju või komme ja tegeled muude jooksvate teemadega, mis kontoris tekkida võivad.

Oluline on osata eesti keelt ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil, kasuks tuleb muidugi ka vene keele oskus.

Töökeskkond on ametlik ja seega palume riietuda viisakalt :)

Lõunat saad pidada meie mõnusas puhkeruumis, kus saab nautida tasuta teed ja kohvi, kindlasti ei puudu ka puuviljad ja kommid meie laualt!

Tööpäevad on vastavalt graafikule, kuid valdavalt vahemikus E-R 10-16:00, lõunapaus on 30 minutit. Reedeti võib tööpäev venida kuni 17:00, sest oluline on sättida reedel kontor korda nii, et esmaspäeva hommikul oleks kõigil mõnus tööpäeva alustada. Kuna graafikut jagatakse, siis kellaajad võivad tööpäeviti erineda ja mõni päev on lühike ning teine jälle pikem.

Kandideerides palun arvesta, et tööd jagub umbes aastaks ja otsime püsivaid abilisi, kes iga nädal saaksid appi tulla :)

Töökoht asub Ülemiste Citys!