Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€15,813,900

of salary earned

7,393

employers signed up

315,450

active job seekers

2,723,700

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Teenindaja kassa-saal Vanalinna Rimi Express

About the employer

Töö kassas:

Sõbraliku, abivalmis ja professionaalse klienditeeninduse pakkumine; Siseneb kassasse ainult oma tunnus- ja salakoodiga või oma töötaja kaardiga. Kassast lahkumisel logib välja ning korrastab töökoha (lukustab suitsuriiuli, sulgeb värava jms);Arvlemisprotsessi alustamisel tervitab töötaja klienti ja loob silmsideme. Ostu lõpetamisel annab kliendile ostutšeki ning tänab ostu eest; - Täidab kohusetundlikult kassareegleid (arvlemise kord, maksevahendite kontrollireeglid, turvareeglid, alkoholi- ja tubakatoodete müük jne); - Uuendab vajadusel kassatööks vajalikke abivahendeid (kassapaberi vahetus jms).

Töö saalis: teostab kaupade väljapanekut, sealhulgas vastavalt riiuliplaanile, täiendab pidevalt väljapanekut (kindlustades kaupade müügioleku kaupluse lahtiolekuaja vältel) ning tagab selle korrasoleku. Paigutab kaubad ettenähtud kohtadele, järgides kehtestatud reegleid ja põhimõtteid (sh FIFO);