Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,469,000

of salary earned

7,445

employers signed up

323,987

active job seekers

2,821,000

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tubli nõudepesija Toiduakadeemias

About the employer

Toiduakadeemia ootab abiks nobedat nõudepesijat!

Nõudepesija ülesandeks on masinaga nõude pesemine ja nõude paigutamine tagasi nende õigetele kohtadele ning päeva lõpuks kärude ja tööpindade puhastus.

Oluline on eesti keele oskus ja eelnev kogemus masinaga nõude pesemisel. Samuti ka täpsus ja püsivus, sest ühe kohapeal on palju seismist ja nõud peavad alati oma õigele kohale tagasi saama.
Töö ei ole füüsiliselt raske, kui siis tuleb vahel ette täis pottide tõstmist, aga alati saab abi küsida.

Nädalavahetusteti abistab nõudepesija ka ruumide koristusel ja selleks peab olema silma ja oskust märgata kõiki kohti, mis koristust vajavad.

Meie töögraafiku seab ette see kui palju parasjagu üritusi majas on, seepärast võivad tööpäevad olla veidi erineva pikkuse ja koormusega. Enamasti jäävad tööajad õhtusele ja öisele ajale ning tööd on ka nädalavahetustel.

Ootame tiimi tublisid nõudepesijaid kes saaksid meile abiks olla vähemalt terve kiire firma- ja jõulupidude hooaja, aga vastastikusel sobivusel jätkub tööd kindlasti järgmise suveni!