Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,469,000

of salary earned

7,445

employers signed up

323,987

active job seekers

2,821,000

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Video monteerimine

About the employer

Vajame isikut kes monteeriks ära ühe u 40min pikkuse video (kahe inimese vaheline diskussioon, filmitud Impact Day-l), sellest peaks valmima kaks versiooni: eestikeelsete subtiitritega ja ingliskeelsete subtiitritega. Subtiitrite lisamiseks on võimalik kasutada ajatemplitega ingliskeelset transkriptsiooni ja selle ajatemplitega eestikeelset tõlget. Töö sisaldab teatud segmentide väljalõikamist, olemasolevate visuaalide lisamist (mh algusesse ja lõppu) ja subtiitrite lisamist (audio on inglise keeles). Tööampsu tegijalt ootame varasemat kokkupuudet videotöötlusega.

Tööd saab teha kodukontorist ja paindlikul ajal. Vajalik on oma arvuti ja internetiühenduse olemasolu.

Tööks kuluv aeg orienteeruvalt kokku 7h (3h per video + 1h ettevalmistavad ja lõpetavad tegevused). Eeldame, et saad meile valmis töö esitada nädala jooksul :)

 Stories For Impact missiooniks on suurendada inimeste heaollu ja arengusse panustavate organisatsioonide positiivset mõju. Selleks teostame sotsiaalse mõjuga seonduvaid uuringuid ja analüüse. Samuti nõustame, koolitame ja oleme hinnatud avalikud esinejad.