Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

11 076 200 €

заработано евро в качестве оплаты

6 846

зарегистрированные клиенты

261 258

активных подработчиков

2 013 300

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Tallinna Kaubamaja toidumaailma teenindaja!

Tallinna Kaubamaja toidumaailm vajab abi letiteeninduses .

Otsime endale appi tublisid abilisi, kes oleks valmis töötama nii juustu-, kala-, liha- ja valmistoidulettides .

Ära muretse letiteenindaja ei pea olema üksi ja enne tööle asumist juhendatakse Sind ning näidatakse ette täpsed töövõtted. Põhilised ülesanded on klientide teenindamine valmistoiduletis, toodete pakkumine ning toodete pakkimine kliendile vastavalt sellele, mis letis teenindaja töötab.

Tööaeg: E-P 11:00-22:15

Pausid: 30 minutit lõunapaus ei käi tööaja arvestuse sisse. Lõunapausi saad veeta meie puhkeruumis, kus on kaasa võetud toidu soojendamise võimalus. Olemas on veekeetja tee tegemiseks, võimalus on osta kannukohvi ja masinakohvi. Lisaks lepitakse kokku tööaja sisesed 15-minutilised puhkepausid.

Töökoht: Tallinna Kaubamaja Toidumaailm

Riietus: Tumedad püksid ning võimalusel tume särk, tumedad jalatsid, mis on mugavad.

NB! Palume kandideerida täisealistel kandidaatidel. Kõikidel Kaubamaja müügisaalides viibijatel on kohustuslik maski kandmine.