Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 607 600 €

заработано евро в качестве оплаты

6 701

зарегистрированные клиенты

255 745

активных подработчиков

1 939 600

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Vahva tööamps ootab Sind!
Sinu tööks on pakkide käsitsi sorteerimine, oluline on seda teha kiiresti ja korrektselt, et autod pakkidega õigeaegselt välja läheks.

Kohapeal esmane väljaõpe pakutava ameti ja tööturvalisuse osas. Eelistame kandidaate, kellel huvi ja võimalus töötada kogu väljapakutud graafiku ulatuses.  

Meie kontor asub Taevavärava tee 1, Lehmja küla, 75306 Rae vald.

Meie oma töötaja buss väljub Tallinna Kaubamaja Soho klubi juurest asuvast bussipeatusest kell 16:30. Buss on valge MB oma, külgedel on sinisega „Vilandert“ kirjutatud. Bussijuhi juures esiklaasil on silt „DPD“ ja logo. Bussijuhile midagi ütlema ei pea ja bussisõit on tasuta. Kell 02:00 meie vahetusevanem tellib takso teie elukoha aadressini ning juhul kui te elate Tallinnas, Maardus või Jüris sõit on tasuta.

Lõunapaus on 30 minutit (tasustamata), lisaks on 2 pausi (15 minutit) ka tasustamata.

TÄHELEPANU! Meditsiinilise maski kandmine DPD territooriumil on kohustuslik!