Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 607 400 €

заработано евро в качестве оплаты

6 701

зарегистрированные клиенты

255 741

активных подработчиков

1 939 500

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Erinevad abitööd aianduskeskuses

Ootame oma aianduskeskusesse töökat abilist! Hea kandidaat on kohusetundlik ja naudib aiandusmaailma ja mõõdukat füüsilist koormust :)

Sinu tööülesanneteks saab:
- Taimede müügiks ettevalmistus
- Aia- ja sisustuskaupade väljapanek ja müügiks ettevalmistus
- Erinevad heakorratööd

Riietus: Kuna töö võib toimuda ka välitingimustes, siis palume kaasa võtta/selga panna ilmastikule vastav mugav tööriietus. Anname Sulle vajaduse korral vihmakeebi ja töökindad. Meil on olemas riietusruum, kus saab riideid vahetada.

Paus: Lõunapaus on 30min (tasustamata). Lõunasöök tuleks endal kaasa võtta, einestada saab meie puhkeruumis (toidu hoiustamiseks on külmik ja soojendamise võimalus mikrolaineahjus). Kohapeal olemas ka kohvik lõunatamiseks.

Asukoht: Asume Harjumaal Kangru tee 19. Kohale saad oma auto või meie töötajate bussiga. Töötajate buss on väiksem paarikümnekohaline Hansaplant kirjadega ja väljub Coca Cola Plaza kõrvalt Hobujaama bussipeatusest 08:40. Pärast tööpäeva lõppu saab bussiga linna tagasi ka.