Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 608 400 €

заработано евро в качестве оплаты

6 701

зарегистрированные клиенты

255 749

активных подработчиков

1 939 700

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Otsime Haapsalu Bauhofi aiaosakonda tegusaid abilisi, kelle ülesanneteks on kaupade paigutamine erinevates osakondades - riiulite täitmine ja korrastamine (peamiselt aiaosakonnas ja väliaias).

Selga panna mugavad riided ja jalanõud, töö toimub peamiselt müügisaalis, aga vajadusel ka väliaias.

Töötajale on ette nähtud tasustamata lõunapaus 30 minutit (+ puhkepausid, + juhendamine). Lõunasöögi võib ise kaasa võtta või külastada lähedalasuvat toidupoodi.

Tööle kandideerimise nõue: Tööandjal õigus küsida töötaja kinnitust, et töötaja terviseseisund ei takista tööülesannete täitmist ega ole ohuks teistele töötajatele või klientidele (COVID-19 haigusnähud).

Tööandja tagab isikukaitsevahendite ja desinfitseerimisvahendite kättesaadavuse töökohal (mida kasutatakse vastavalt kasutusjuhendile ja tööandja antud juhistele). Töökindad ja näomask on tööandja poolt.