Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 608 000 €

заработано евро в качестве оплаты

6 701

зарегистрированные клиенты

255 749

активных подработчиков

1 939 600

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Saku Konsumi müügisaali kaupa välja panema (Coop Harju)

Vajame töökat abilist müügisaali appi kaupa välja panema nii tavatoidu kui külmakauba osakonnas Peab olema valmisolek iseseisvaks ja kiireks tööks.

Juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid, mille kasutamine on kohustuslik. Kaupluses töötamise ajal tuleb kanda näomaski- palun võta personaalne mask kaasa.

Sul ette nähtud tasustamata lõuna 30 minutit. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta. Tööäeva jooksul on täiendavaid pause, mille kasutamisest räägib kaupluse juhataja tööpäeva alguses.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised. Püksid peavad olema pikad ja tumedat värvi (seelik ei ole lubatud).

Saku Konsum asub Harjumaal Sakus Pargi tn 2 Kohale saad mugavalt tulla ühistranspordiga või isikliku transpordivahendiga.