Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

11 076 400 €

заработано евро в качестве оплаты

6 846

зарегистрированные клиенты

261 260

активных подработчиков

2 013 300

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Kodukoristus - 2 tuba, 1 vannituba/tualettruum, köök/kööginurk, 1 akent

Hei, kallis korraarmastaja! Kui Sa naudid korra loomist ja puhas kodu teeb Sind õnnelikuks, siis tule appi ja tee meilegi rõõmu. Enne töö alustamist vaata kindlasti üle WiRK platvormi kasutustingimused www.wirk.ee.

Koristamist vajab 2 tuba, 1 vannituba/tualettruum, köök/kööginurk, 1 akent

Infoks:

  • Meil on kõik koristusvahendid olemas, midagi kaasa võtma ei pea.
  • Pole ammu jõudnud koristada ja kodu vajab tõsist küürimist

Pakun koristuseks välja mitu päeva, anna kandideerides märku, millised päevad sulle sobivad. Võid märkida ka kõik sobilikuks, aga tea, et koristamine toimub lõpuks siiski ainult ühel päeval

Selle tööampsu eest saad tasu tulemuse pealt. Ehk siis kui oled tubli, tragi ning teed oma töö ära kiiremini, ei kaota sa seetõttu tasus. Usume, et antud tööamps saab tehtud 8 h ja 20 minutiga - siiani on 95% tööampsajatest töö etteantud ajaga või kiiremini ära teinud. Tasu koristuse eest saad kokku 57.6 eurot.

Antud tööamps tehakse platvormi WiRK.ee tingimuste kohaselt.
Vaata kindlasti enne töö alustamist koos koduomanikuga üle, mis täpselt tuleb ära koristada. Samuti vaadake hiljem koos koduomanikuga tehtud töö üle.