Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€11,473,200

of salary earned

6,940

employers signed up

265,102

active job seekers

2,077,900

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tallinna Jyskide müüja-klienditeenindaja-kaubapaigutaja!

About the employer

Hei!

Kas teadsid, et JYSKi gruppi kuulub rohkem kui 2200 kauplust kokku 37 riigis ja, et JYSK on alguse saanud Taanist! Meie kaupluste missiooniks on pakkuda suurepärast magamis- ja kodukaupade valikut igaühele!

Tule aita sisustada eluruume esikust vannitoani, sest otsime enda Tallinna poodidesse tublisid abilisi!

Meie poed asuvad Ülemistes, Mustakivis, Haaberstis ja Kristiines!

Kassapidaja/müüja - Otsime endale appi kassapidajaid, kellele meeldib inimestega suhelda ning on oma töös täpsed ja korrektsed. Vajalik on eelnev kassas töötamise kogemus ja eesti keele oskus. Jyskis on kasutusel Centara kassasüsteem.

Sobilik riietus töötamiseks on pikad tumedad püksid ja mugavad kinnised jalanõud. Meie anname tööpluusi.

Meil on puhkeruum, kus on olemas veekeetja, mikrolaineahi ja külmkapp. Võid võtta oma söögi kaasa või osta lähedal asuvatest toitlustuskohtadest.

Töögraafikud on sellised:

Ülemiste E-P 10:00 kuni 18:00 tasustamata paus 30 minutit

Mustakivi E-P 10:00 kuni 21:00 tasustamata paus 30 minutit

Haabersti E-P 09:30 kuni 21:15 tasustamata paus 30 minutitThis is a multibite. If you like it, just apply 😊 If you are selected, you’ll gain access to this job’s work schedule. This means you can start picking up suitable work days exactly whenever you want and how often you want. No more applying needed. No more waiting for answers.