Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 608 200 €

Eurot teenitud tasuna

6 701

registreerunud klienti

255 749

aktiivset tööampsajat

1 939 600

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tootmise abitööline

Tööampsu pakkujast

Töö liinil või abistades liinijuhti toormaterjali masinasse panemisel, masinast valmistoodangu vastu võtmises ja pakkimises või laos valmistoodangu komplekteerimisel. Töö ei ole füüsiliselt raske küll aga jagub liikumist terveks tööpäevaks ning vahel on vaja ka kaste tõsta või Roclaga liigutada. Kogu vajalik juhendamine kohapeal.

Omalt poolt anname ampsajale maski, tööriided ja jalatsid. Selleks, et saaksime sobivad tööriided valmis panna on meil enne ampsule tulekut vaja teada ampsaja rõivasuurust (S,M,L jne) ja jalanumbrit.

Tööpäev sisaldab tasustatud kohvi- ja lõunapause. Oma lõunasöök tasub kaasa võtta, lähedal söögikohti ei asu. Puhkeruumis on olemas mikrolaineahi, külmkapp ja masinast tasuta kohv/puljong.

Ühistranspordiga on meie juurde liikumine keeruline, seega eriti hommikuses vahetuses on oluline isikliku transpordi olemasolu.

Vastastikusel sobivusel võib koostööd jätkuda kauemaks :)

Ideaalis oleks meie ampsajad need, kes saaksid terve nädala jooksul samas graafikus tööd teha.