Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 748 700 €

Eurot teenitud tasuna

5 929

registreerunud klienti

228 146

aktiivset tööampsajat

1 344 500

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Kassiir/ saali töötaja Haabneeme Konsumis (Coop Harju)

Tööampsu pakkujast

Haabneeme Konsum pakub tööd kassapidajale. Kuna tegemist on väiksema kauplusega, siis meie kassapidajate töö hulka kuulub ka saalis kaupade välja panek FIFO põhimõttel.

Seega töö ei ole ainult kassas istumine vaid saab ka saali peal ennast liigutada.

Kandideerimisel kirjuta palun, milline kokkupuude sul kassas töötamisel eelnevalt on. Täpsustava info saamiseks võime telefoni teel ühendust võtta.

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada. Tööampul osaleja peab kandma isiklikku maski kaupluses töötamise aeg- palun võta oma mask kaasa.

Sulle on ette nähtud lõuna 30 minutit, mida ei tasustata. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta (teavita alati kaupluse vastutavat isikut, kuidas oled lõuna arvestanud, kas ostad või on kaasa võetud).

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised (plätud on keelatud), jalga pane pikad tumeda püksid.

Tööks on vajalik eesti keele oskus suhtlustasemel / Estonian is necessary for this position.

Haabneeme Konsumisse kohale tulemiseks saad kasutada ühistransporti või oma transpordi vahendit.