Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

15 163 400 €

Eurot teenitud tasuna

7 296

registreerunud klienti

308 150

aktiivset tööampsajat

2 626 100

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Klienditeenindaja ja kokk nädalavahetusteks!

Tööampsu pakkujast

Vajame hooajalisse toitlustushaagisesse klienditeenindajat ja kokka nädalavahetusteks! :)

Oluline on, et saad tööl käia terve hooaja ehk Augusti lõpuni. Kandideerides maini ka kaaskirjas, kummale positsioonile kandideerid :)

Klienditeenindaja - Töö sisuks on klientide sõbralik teenindamine, kohvi valmistamine ja tellimuste vastu võtmine. Kindlasti tuleb kasuks, kui omad varasemat teenindaja kogemust. Oluline on osata käpaga kohvi valmistada ning piima vahustada! Vajalik tervisetõendi olemasolu. Töö toimub nädalavahetustel 12-17.

Kokk - Ideaalis omad juba varasemat töökogemust koka erialal ning toitlustuse maailm on Sulle tuttav. Kindlasti peaks Sul olemas olema tervisetõend ning hügieeninõuete kohapealt järeleandmisi ei tee, kuna see on Sinu töös A ja O. Kaubaga tegelema ei pea, sellega tegeb eraldi inimene. Töö toimub nädalavahetustel 12-17.