Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 145 700 €

Eurot teenitud tasuna

6 407

registreerunud klienti

245 108

aktiivset tööampsajat

1 720 800

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Klienditeenindaja Rotermanni kvartali Springfield kaupluses!

Tööampsu pakkujast

Hea tööampsaja!

Ootame Sind tööampsudele Springfield kauplusesse Tallinnas Rotermanni kvartalis. Tööampsu ajal oled abiks meie klienditeenindajale. Hoolitsed, et müügisaalis oleksid tooted korrektselt välja pandud, tood laost uusi tooteid müügisaali. Suhted ja abistad meie toredaid kliente. Kui Sul on eelnevad oskuses töötamaks kassasüsteemiga Buum, siis saad tegutseda ka kassas.

Asukoht - Springfield kauplus Rotermanni kvartalis Tallinnas, Rotermanni tn 10.

Tööampsu ajad:

09.01.2022 kell 12-17.00

15-16.01.2022 kell 12-17

Tööaja jooksul on Sul võimalik end kosutada kahe 10 minutilise pausiga (tasustatud) ja poole tunnise tasustamata lõunapausiga.

Palun riietu neutraalselt pigem tumedamatesse riietesse, tööpäevad mööduvad mugavalt ka teksastes ja t-särgis. Jalga mugavad jalanõud.

Sa saad tuttavaks meie suurepäraste inimestega, kes naudivad oma tööd ja kellega koos möödub tööpäev lennates ja lõbusalt. Sa saad näha Springfield brändi uut kaubavalikut, Sind ootavad ees põnevad tööpäevad. Meie ootame Sind!