Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 286 800 €

Eurot teenitud tasuna

5 832

registreerunud klienti

223 856

aktiivset tööampsajat

1 265 400

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tubli töötaja Akadeemia Konsumi lihaletti (Coop Harju)

Tööampsu pakkujast

Enne kui tööampsule kandideerid, mõtle hoolega järgi, kas sa ikka tahad tööd teha. Kui oleme su välja valinud ja vahetult enne tööpäeva tühistad, siis oled võtnud ära teistelt huvilistelt võimaluse tööampsu teha.

Vajame töötajat müügisaali ja lihatoodete letti. Tööülesanded: teenindamine letis (klientidele toodete kaalumine, kätte andmine), leti täiendamine ja leti koristamine, kauba väljapanek müügisaalis. Peab valmis olema ka üksi letis kliente teenindama, enne seda on letitöötaja abiks ja õpetab, mida tegema peab.

Eesti keele oskus suhtlustasemel on vajalik. Estonian is necessary for this position.

Juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid, mille kasutamine on kohustuslik. Tööampul osaleja peab kandma isiklikku maski kaupluses töötamise aeg- palun võta oma mask kaasa.

Haigena palume tööampsule mitte kandideerida!

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised. Püksid peavad olema pikad ja tumedat värvi.

Akadeemia Konsum asub Mustamäel Akadeemia tee 35. Kohale saad mugavalt tulla ühistranspordiga või isikliku transpordi vahendiga.