Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 145 000 €

Eurot teenitud tasuna

6 407

registreerunud klienti

245 106

aktiivset tööampsajat

1 720 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Abitööline lattu

Tööampsaja ülesandeks on teha kõiki töid, mida laos parasjagu vaja. Näiteks kaubaautolt kauba mahalaadimine ja sorteerimine, kauba kohale paigutamine, komplekteerimine, pakkimine jne. Rokla kasutamise oskus on vajalik.

Tööampsu aeg 8:30 - 17:00
Tööampsu hulka kuulub 30 min. tasustamata lõunapaus ja kaks 10 min. tasustatud kohvipaus. Lõuna kell 12:00 ning kohvipausi kell 10:00 ja kell 15:00. Olemas on kohvik ja kaasa võetud lõunat saab soojendada kööginurgas.

Kuna tegemist on füüsilise tööga, palume selga panna mugavad jalanõud ja riided. Kindlasti kaasa ka midagi soojemat, sest vahel tuleb toimetada ka välitemperatuuril.

Asukoht on endiste nn Liiva ladudude territooriumil. Kohale saab tulla kas oma liiklusvahendiga või siis kesklinnast bussiga nr. 5 peatusest Värava. Sealt edasi jalgsi ning meile kuuluvad territooriumil väravad 59.

Oodatud on nii vaktsineeritud tööampsjad, kui ka need, kes on nõus tegema kohapeal kiirtesti ja kandma maski.