Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,796,700

of salary earned

7,495

employers signed up

327,770

active job seekers

2,867,700

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Kaupade komplekteerija

About the employer

Ootame oma ägedasse meeskonda tööampsajaid, kes aitaksid meil õhtusel ajal komplekteerida järgmise päeva hommikul väljaminevad kaubad.

Tööaeg on tööpäevadel graafiku alusel, kell 17.00-20.00 ning multiampsajad saavad tööd teha viiel kuni kümnel õhtul kuus.

Töö sisuks on kaupade komplekteerimine ja markeerimine.

Sobid meie tiimi suurepäraselt, kui sul on soov tegeleda laotööga, sa ei karda füüsilist tööd, oled kohusetundlik ja täpne. Lisaks valdad eesti keelt ja oled hea meeskonnamängija.

Puhastusimport on Eesti suurim heakorra lahenduste maaletooja. Laia valiku keskkonnasõbralike toodetega aitame oma klientidel jätta loodusele väiksema jalajälje, ergonoomilised töövahendid hoiavad töötegijat ning innovaatilised masinad annavad võimalusi äri kasumlikkuse kasvatamiseks. Meiega annad oma panuse heakorra valdkonna arengusse, efektiivsusesse ja töö lihtsustamisse. Puhastusimport on Rohetiigri asutajaliige ning meie uuendusmeelses meeskonnas töötab pea 80 valdkonna entusiasti.