Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

7 591 000 €

Eurot teenitud tasuna

6 124

registreerunud klienti

234 092

aktiivset tööampsajat

1 483 000

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Operaatori abi

Tööampsu pakkujast

Oleme tootmise alal eksperdid – meil on üle 80 aasta kõrgekvaliteediliste paberitoodete valmistamise kogemusi ning me täiustame pidevalt oma protsesse, et saavutada parimad tulemused.

Tehase abitöölisena saad Sa aidata meil toimetada vihikud paljude laste ja noorte koolikotti. Abitöölisena aitad pakkijal tõsta vihikute karbid liinilt alusele ja abistad liinioperaatorit muude tegevuste juures.

Töö sobib Sulle kui oled tähelepanelik ja Sulle meeldib aktiivne tempokas töö, Sind ei häiri töötamine kesmisest mürarikkamas ja soojemas keskkonnas. Töö on füüsiliselt aktiivne ja on seotud raskuste käsitsi tõstmisega.

Kui tööamps tehtud, anname Sulle kaasa ka mõned meie tooted.

Tööle ootame Sind 6:30-15:00. Tööaja sisse kuuluvad kaks 10-minutilist pausi ja lõuna 30 minutit (lõunat ei tasustata). Olemas joogivesi, tee ja kohv.

Meie juurde saad hästi ühistranspordiga - bussid 35, 50 ja 55.