Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

11 021 000 €

Eurot teenitud tasuna

6 836

registreerunud klienti

260 547

aktiivset tööampsajat

2 004 300

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tubli abiline pakkimisel, komplekteerimisel ja kaupade ettevalmistamisel müügiks

Tööampsu pakkujast

Altia otsib suveks tiimi, kes käiks abiks vähemalt 2 kuud. Sinu ülesanneteks on toodete pakkimine tootmisliinile ehk pudelite pakkimine karpi või kasti ja taara asetamine liinile või alkoholi maksumärgistamine ja kompletide/kohvrite pakendamine.

Tööd teeme me 8:00-16:30, sinna sisse mahub 2 x 15 minutit kohvipausi ning 30 minutit lõunapausi, mis ei kuulu tasustatava tööaja hulka. Mis kõige parem - Altia pakub transporti Kristiinest tööle ja tagasi ja TASUTA SOOJA LÕUNAT. Kohtu lõunalauas oma uute sõpradega ja jaga äsja saadud kogemusi :)

Buss väljub Kristiine keskuse parklast (perrooni poolsest otsast) kell 7.15. Bussil kiri "ALTIA ".

Töötasu on 5,5€/h.

Kuna töö on seotud alkoholi käitlemisega siis on sobiva tööampsaja vanus 18+.

Kõik juhised ja ohutuks töötamiseks vajalikud teadmised ning vilumuse saad juba kohapeal!

Oluline on arvestada, et töö kestab terve suve ning juulis on natukene rahulikum aeg, sest tootmine on kollektiivsel puhkusel. Ootame, et oleksid valmis vähemalt 2 kuud töötama.