Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

5 441 400 €

Eurot teenitud tasuna

5 721

registreerunud klienti

216 294

aktiivset tööampsajat

1 137 000

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Nobe pakendaja

Tööampsu pakkujast

Ootame oma modernsesse ja avarasse lattu tööle toodete pakendajaid. Töö sisuks on toodete loendamine, pakendamine, karpi ladumine, markeerimine. Tooted on kerged ja töö kõigile jõukohane.

Ootame energilisi ja teotahtelisi abilisi, kelle abiga varustada oma partnereid järgmisel hooajal meie toodetega. Spetsiaalseid rõivaid ei ole vaja, piisab mugavast riietusest.

Töö sisuks on toodete pakendamine, keskmiselt pakendab tubli abiline ühes tunnis 120 valmistoodet ja eeldame abiliselt, et ta pakendaks ühe tööpäeva jooksul vähemalt 960 valmistoodet (selleks kulub 8 tundi).Tööd saab teha vahemikus 8.00-16.30.

Abiliselt ootame iseseisvust, meie jaoks on oluline korrektne ja kiire tulemus. Tööaja sisse on arvestatud 30min paus mida võib ise hajutada.

Töökeeleks sobib nii eesti kui ka inglise keel.

Töö asukohaks on Jälgimäe tee 13, Tänassilma küla, Laagri. Kesklinnast sõidab meie lao juurde buss nr 18A.