Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 145 600 €

Eurot teenitud tasuna

6 407

registreerunud klienti

245 106

aktiivset tööampsajat

1 720 800

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Osalise tööajaga palgaarvestaja rahvusvahelisse pereettevõttesse

SOL Baltics palgaarvestajana seisad hea selle eest, et kõigil meie 1600-l töötajal püsiks rõõm igapäevaselt tehtavast tööst. Kui sul on varasem personalitöö kogemus palgaarvestaja, siis ootame sind avasüli oma meeskonda. Programmidena kasutame me Business Central ning Palk ja Personal 365

Tööd võimalik teha osaliselt ka kodust lahkumata, meeskonnatunde hoidmiseks ja töö ladusaks toimimiseks ootame sind vähemalt ühel päeval nädalas ka kontorisse. Meie mõnus kontor asub Tallinna Telliskivi piirkonnas.

Tööpäeva pikkused on varieeruvad aga jäävad vahemikku 2-5 h (kuni 10. kuupäevani üldiselt veidi pikemad päevad ja hiljem lühemad).

Suhtleme omavahel eesti ja vene keeles. Meie kontoris on nõutav vaktsineerimistõendi olemasolu.

SOL on rahvusvaheline kinnisvara korrashoidu ja tugiteenuseid pakkuv ettevõte, mille eelkäija asutati 1848. aastal Soomes. SOL on pereettevõte, mille väärtused ja põhimõtted kajastuvad ka igapäevases juhtimises. Osutame teenust Balti riikides, Soomes, Rootsis, Taanis ja Venemaal.